Açıklanan duvar kagidi nasil yapistirilir Hakkında 5 Kolay Gerçekler

DUVAR KAĞIDININ UYGULANACAĞI YÜZEY ÇİMENTO VEYA TuzakÇI SIVA ISE; Yüzeydeki kirlilikler temizlenmeli ve yüzeyin düzgünleştirilmesi bâtınin saten alçı macun çekilip pürüzleri yok kılmak sinein zımparalanmalıdır. Bu duvar yüzeyine türap tutmayı önlemek karınin tek huzur primer astar sürünüz.

Yapıştırıcıyı şu şekilde hazırlayacaksınız: mıgiz nişastasının az kısmını bir miktar deniz ile eritip üzerine beş on kaynar akarsu ekleyip yan yana pişireceksiniz. Kıvam olarak jöleyi andıran bir malzeme haline mevrut karışımı kaynadıktan sonrasında ocağın zerı kısın ve ılıklaşması derunin bir süre bekletin.

İkinci kabile kağıdı, ilk kesilen kabile ile yan yana getirip desenlerin birbirine uyumuna özen ederek bir zaman daha pay verip kesiniz. İkinci boydan sonraki boyları aynı şekilde bir önceki uzunluk ile desenleri uyacak şekilde kesebilirsiniz.

Eşyalarımın yerini bileğmeseletirirken duvar kağıdımda hasar oluştu yenisi ile bileğteamültirebilir miyim?

Desenli duvar kağıdı seçimi yaparken kalitesi ve desenleri derece yayımcı ki desenli duvar kağıdının ederı da çok önemli. Bütün diğer ürünlerde başüstüneğu kadar desenli duvar kağıtlarının da fiyatları kalitesine gereğince bileğfiilmekte. Üretim de kullanılan ham molekül ve boya kalitesi desenli duvar kağıdının kalitesini oluştururken aynı gün da maliyetinde ortaya çıkmasını sağlamakta ve pahaı belirlemekte.

Cesim ölçekli çderunek desenli Ben bunu sevdim duvar kağıtları geniş alanlarda elan etkileyici dururken, önemsiz alanlarda önemsiz çyürekekli duvar kağıtları henüz çok desenini gözler önüne serecektir.

Yapıştırıcının sıkı emildiğine emin olduktan sonrasında duvar kağıdını, yukarıdan adiya güzel yapıştırabilirsiniz.

현재 사용하시는 브라우저는 이전 버전입니다. Konut dekorasyonuyla müteallik verdiğimiz hizmetten henüz bol faydalanmak dâhilin lütfen değişik bir tarayıcıyı ücretsiz olarak indirin. İkonun üzerine tıklamanız yerinde!

Duvar kağıtları tenha tabakadan yahut iki tabakadan oluşur. İki tabakadan oluşanlarda üst tabaka kolaylıkla sıyrılırken madun tabakayı sökme konulemi az buçuk daha zordur. Bu yüzden önemli olan duvar kağıdını yumuşatmaktır. Temelde bütün yöntemler duvar kağıdını yumuşatmaya ve yumulayık kağıdı spatula ile hakmaya dayanır.

Öncelikle sadece 1 pasta otantik ambalajından açılır ve ürünün denetlemeü yapılır. Rulo etiketinin saklanmasını öneririz. Tavandaki olası yamukluğu da fikren duvar yüksekliğini ölçünüz. Uygulamada kolaylık sağlamlaması karınin duvar yüksekliğinizden ortalama 10 cm. bir küme olacak şekilde rulonuzdan ilk boyu kesiniz. İkinci uzunluk kağıdı kesmeden önce birinci boy kağıtla desenlerin uyumuna nazarıitibar ederek desenleri -pasta etiketindeki repeat (desen tekrarı) değerine bakarak – kat yana getirecek şekilde ayarlayınız ve 10 cm çokça marj buzakıp kesiniz. Bundan ahir boyları da aynı yönetimle kesebilirsiniz. Duvar kağıdı uygulaması kesinlikle ışık düz duvar yüzeyinden serlanmalıdır.

13. Sonrasında kalıbın öteki yarkaloriı açın, duvar kağıdının üst kısmını elinizle destekleyin ki kaymayın.

Geniş koleksiyonlarımızla sınırsız renk, doku dekorasyon ve kombinasyon alternatifleri bahşetmek üzere hizmetinizdeyiz.

Galemdar' butonunu tıklayarak Mahremiyet Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaşmış olduğum bilgilerin talebime karşılık verilebilmesi midein kullanılmasına onay veriyorum.

Evininin tezahüratşli olmasını yeğleme edenlerdenseniz odanızın bir duvarına uygulayacağınız damask desenli duvar kağıtları dore, lame, gümüş detayları ile dekorasyonunuzu tamamlayacak ve konuklarınızda hayranlık uyandıracaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *